Eredienst op de vijfde zondag van Pasen in de Hoflaankerk ‘De weg, de waarheid en het leven’ met onze eigen predikante ds Marianne Bogaard. Er werd gelezen uit Deuteronomium 6: 20-25 en uit Johannes 14: 1-14
Naast de collecte voor onze eigen kerk werd de tweede collecte van harte aanbevolen, namelijk via Kerk in Actie voor Myanmar. Door het voortdurende geweld in dit land tussen leger en rebellen, zijn miljoenen mensen op de vlucht geslagen. Een kliniek biedt gratis medische hulp aan mensen die geen geld hebben. Mensen worden geholpen in hun eigen taal en hoeven niet bang te zijn om opgepakt te worden.
Op 15 maart vroegen we bij de tweede collectie bijzondere aandacht voor Compassion4Humanity in Ghana, de organisatie die zich richt op scholing van kinderen uit de allerarmste gezinnen. Een van onze gemeenteleden was er onlangs en hoe leuk is het dat zij de hartelijke groeten en veel dank namens Emmanuel en zijn vrouw Naomi overbracht. Zie de foto onder dit bericht.
De bloemen werden naar een hoogbejaard gemeentelid gebracht die, hoewel kwetsbaar, nog steeds verbonden is met onze gemeente. Zij maakte de Tweede Wereldoorlog bewust mee en heeft zich altijd zeer ingezet voor hulp aan slachtoffers en nabestaanden.
Na de zegen werd natuurlijk heel toepasselijk het Wilhelmus gezongen.
De orde van dienst vindt u hier. Mogelijk moet u even naar beneden scrollen naar De Orde van dienst op foto van brandende kaars.
De livestream van de dienst vindt u hier.
