Beste mensen, hou vast een plek vrij in je agenda voor de startzondag. Het thema is ontleend aan de vredesweek “Niets doen is geen optie”.
In de dienst verwerken we de Bijbeltekst en het thema op verschillende manieren, net als vorig jaar. Je kunt in gesprek met elkaar, een lied aanleren of creatief aan de slag. Voor kinderen en tieners is er een aparte ‘workshop’.
Na de dienst drinken we koffie/thee en is er een lunch. Daarbij is er gelegenheid om kennis te maken met onze nieuwe kerkelijk werker, Setkin Sies.
Opgave voor de lunch kan na de dienst van aanstaande zondag, er ligt een lijst. Maar reageren op dit bericht kan ook. Voor de kinderen is er een eigen lunch met pannenkoeken, dus ook hen graag opgeven!
Afbeelding: Monument van de vrede, Kusadasi, Turkije