Contactinformatie

Kerkgebouwen

Hoflaankerk

hoek Oudedijk 2 / Hoflaan 1

Kerkzaal: Hoflaan 1

Zalen: Oudedijk 2, 3062 AE Rotterdam

Telefoon: (010) 411 20 75 (antwoordapparaat)

E-mail: hoflaankerk@hervormdkralingen.com

Postadres: Postbus 4326, 3006 AH, Rotterdam

 

Verhuur van de zalen en de kerk:

Contactpersoon: Dhr A. (Adri) Mourik

E-mail: hoflaankerk@hervormdkralingen.com

 

Activiteiten van Protestants Kralingen in de Hoflaankerk:

Contactpersoon: Dhr Leonard de Vos

Telefoon: 06 242 181 84

E-mail: leonard@koerselvos.nl

 

ProRege

Oudedijk 113, 3062 AD Rotterdam

Telefoon: (010) 452 78 60

E-mail: proregeinfo@kpnmail.nl

koster-beheerder: mw M. (Marjolein) Gorissen

Mw Marjolein Gorissen is de contactpersoon zowel voor de verhuur van de zalen van Pro Rege als voor de reservering van zalen in Pro Rege voor de kerkelijke activiteiten van Protestants Kralingen.

 

Predikanten

ds I.D. (Ilse) Hogeweg

Kralingseweg 366 B

3066 RC Rotterdam

Telefoon: (010) 435 41 44

E-mail: i.hogeweg@protestantskralingen.nl

Ds Hogeweg houdt de woensdagmiddag en de zaterdag vrij.

 

ds M.M. (Marianne) Bogaard

Goosse van der Windstraat 57, 3062 XM Rotterdam

Telefoon: (010) 737 04 55

E-mail: m.bogaard@protestantskralingen.nl

Kerkenraad

Scriba van de kerkenraad:

mw Jeannette Schravesande

Postbus 4326

3006 AH Rotterdam e:

E-mail: scriba@protestantskralingen.nl.

Ledenadministratie

Gereformeerde ledenadministratie:

dhr J.C. Buitelaar

Admiraliteitskade 74 Z

3063 ED Rotterdam

Telefoon:  (010) 453 20 44

E-mail: admin-G@protestantskralingen.nl

 

Hervormde ledenadministratie:

dhr G.H. Heere

Mia van IJperenplein 55

3065 JK Rotterdam

Telefoon: (010) 447 14 30

E-mail: admin-H@protestantskralingen.nl

 

Kerkelijk Bureau

mw Marina Mekking

postbus 4326

3006 AH Rotterdam

Tijden:

Maandag en dinsdag: 7.30 – 14.30 uur

Donderdag: 7.30 – 13.30 uur

Telefoon: 06 387 808 30

E-mail: mekking@hervormdkralingen.com

 

Organisten

Hoflaankerk

Dhr. Wouter van der Wilt

E-mail: wwilt01@hotmail.com

Telefoon: 06 428 067 76

 

Pro Rege

Mw. Anna den Hertog-Karpenko

E-mail: avkarpenko@gmail.com

 

Cantrix

Mw. Mirjam van den Hoek

E-mail: mirjamvandenhoek@hotmail.com