Contactinformatie

Kerkgebouwen

Hoflaankerk

hoek Oudedijk 2 / Hoflaan 1

Kerkzaal: Hoflaan 1

Zalen: Oudedijk 2, 3062 AE Rotterdam

Telefoon: (010) 411 20 75 (antwoordapparaat)

E-mail: hoflaankerk@hervormdkralingen.com

Postadres: Postbus 4326, 3006 AH, Rotterdam

 

Verhuur van de zalen en de kerk:

koster-beheerder: mw M. (Marjolein) Gorissen

Telefoon: 06 531 436 74

E-mail: verhuur@hoflaankerk.nl

 

Activiteiten van Protestants Kralingen in de Hoflaankerk:

Contactpersoon: dhr Leonard de Vos

Telefoon: 06 242 181 84

E-mail: leonard@koerselvos.nl

 

ProRege

Oudedijk 113, 3062 AD Rotterdam

In het weekeinde van 17 en 18 juni is Pro Rege aan de eredienst onttrokken. Pro Rege is verkocht en zal worden verbouwd tot een zorginstelling.

 

Predikanten

ds I.D. (Ilse) Hogeweg

Kralingseweg 366 B

3066 RC Rotterdam

Telefoon: (010) 435 41 44

E-mail: i.hogeweg@protestantskralingen.nl

Ds Hogeweg houdt de woensdagmiddag en de zaterdag vrij.

 

ds M.M. (Marianne) Bogaard

Goosse van der Windstraat 57, 3062 XM Rotterdam

Telefoon: (010) 737 04 55

E-mail: m.bogaard@protestantskralingen.nl

Kerkenraad

Scriba van de kerkenraad:

mw Jeannette Schravesande

Postbus 4326

3006 AH Rotterdam

E-mail: scriba@protestantskralingen.nl.

Ledenadministratie

ledenadministratie protestantse wijkgemeente:

voorlopig: L.A. (Leonard) de Vos

Leendert Butterstraat 44

3062 XN Rotterdam

Telefoon: (010) 453 16 90

E-mail: bureau@pkn-kralingen.nl

 

Kerkelijk Bureau

vacature (waarneming door L.A. de Vos)

postbus 4326

3006 AH Rotterdam

E-mail: bureau@pkn-kralingen.nl

 

Organisten

Hervormde en protestantse wijkgemeente

Dhr. Wouter van der Wilt

E-mail: wwilt01@hotmail.com

Telefoon: 06 428 067 76

 

Protestantse wijkgemeente

Mw. Anna den Hertog-Karpenko

E-mail: avkarpenko@gmail.com

 

Cantrix Protestantse wijkgemeente

Mw. Mirjam van den Hoek

E-mail: mirjamvandenhoek@hotmail.com