16 april 2025 | 14:30 16:30
Hoflaankerk

Afgelopen keer op 19 maart is een aantal van de aanwezigen creatief bezig geweest met het maken van gekleurde kruisjes voor in de paastasje (zie de foto), die rond Pasen weer aan heel veel gemeenteleden worden uitgedeeld. En ook komende keer kunnen de creatieve mensen hun hart weer ophalen, want het plan is dat er iemand komt om ons te laten zien wat je allemaal kunt doen met aquarelverf.  

Natuurlijk kunt u ook gewoon langskomen om even bij te praten met wat mensen of om een spelletje te doen. Het spel rummikub is zeer geliefd. 

We verwachten ook weer kinderen, maar dat is de afdeling van Elisabeth ter Hoeven en Edith Stapelkamp, dat laten we graag aan hen over. 

Wees dus welkom, woensdag 16 april zijn we weer in de Onesimuszaal met koffie en thee. Ingang via de achterzijde. 

Groet van de organisatoren: 

Liesbeth de Boer, Nel Frankhuizen en Corry Toxopeus, Henny Koerselman